Блогер Олена Кудренко - "Поважаю тебе, Америка. І зневажаю тебе, країна-окупант": останні роки показали, хто Україні справжній друг..

Незважаючи на антиамериканську історію радянської, а зараз - російської пропаганди, українці бачать, що США - один з небагатьох справжніх друзів нашої країни.

Повідомлення  2,108 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Як пише блогер Олена Кудренко, про країну, як і про людину, потрібно в першу чергу судити по справах, а не тому, що говорять або пишуть.

 Також і у випадку з США і антиамериканської пропагандистської істерією.  В СРСР дуже швидко забули про Другу світову війну, яка стала б для Союзу фатальний без масштабних американських поставок військової техніки, устаткування для її виробництва, продуктів харчування та інших товарів.

Image

 І зараз Росія звинувачує США у всіх смертних гріхах, але реальність така, що по відношенню до України саме Росія - країна-агресор, яка захопила території.  А США надають нашій країні військову допомогу, поставляючи для армії вкрай необхідні їй техніку і обладнання, а в майбутньому можливі і більш масштабні поставки озброєння.

 "Але щур щуром і залишиться. Одягнена в американські і європейські костюми, що носить швейцарський годинник, що везе себе в німецькому автомобілі, навчальна свого сина в Лондонській школі. Вона своїми вчинками всерівно знову і знову показує, що вона щур", - пише Олена Кудренко.

 "Поважаю тебе, Америка. І зневажаю тебе, країна-окупант. Незважаючи на всю багаторічну пропаганду, справи завжди будуть говорити більше, ніж слова", - резюмує блогер.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Блогер Олена Кудренко - "Поважаю тебе, Америка. І зневажаю тебе, країна-окупант": останні роки показали, хто Україні справжній друг..
  • Vetalklimmix