Блогер розповів про проросійські настрої в прифронтовій Мар'їнці: "Я просто оф *** ваю від побаченого"

Діхтяр зазначає, що на тлі дії російської пропаганди українських військових місцеві не люблять і намагаються не спілкуватися з ними.

Повідомлення  16,607 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

 Харків'янин Юрій Діхтяр розповів про вкрай небезпечної ситуації в Мар'їнці, яка фактично знаходиться на лінії фронту.  За його словами, в населеному пункті процвітають сепаратистські настрої, а місцеве населення після припинення мовлення українських каналів дивиться російське телебачення.

 Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі facebook.

Image

 Діхтяр зазначає, що на тлі дії російської пропаганди українських військових місцеві не люблять і намагаються не спілкуватися з ними.  Замість цього ідеологія РФ в Мар'їнці активно поширена.

 "Я просто тихо ох **** аю від нашої влади. Сіра зона. До" ДНР "пішки дійти. Чути, як працюють знаряддя. Люди в цій зоні повинні бути максимально патріотичні. І в цей час вони кинуті і нікому не потрібні.  з українських каналів тільки Культура і Донбас. Зате руські у всьому асортименті. Практично всі адмінбудівлі рас *** ячени.

 Водоочисна станція розбита.  Вода в крани йде прямо з калюжі.  Газорозподільна станція розбита.  Місто без газу.  Гуманітарка практично не доходить.  90% осідає в Курахово.  Роботи немає.

 Він додав, що частина людей відкрито визнає, що вони не проти приходу російської армії, оскільки люди змушені просто виживати.  Українські патріоти також є, проте їх мало і вони не підтримується органами державної влади.

 "Не скажу про всі, але є і затяті патріоти. Але їх мало. Шок. ЗИ. Вважаю, що в цей час переклад ТВ-каналів в платний режим диверсією", - зазначив він.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
2
OMG!
3
ANGRY
0 Коментарі

  • Блогер розповів про проросійські настрої в прифронтовій Мар'їнці: "Я просто оф *** ваю від побаченого"
  • Vetalklimmix