Бутусов про візит Зеленського в окопи на Донбасі: "Що ви зробили для ЗСУ? Нічого! Взагалі нічого!"

Журналіст розкритикував президента України, назвавши його візит на позиції ВСУ "імітацією" і заявивши, що чинне керівництво країни не розуміє проблеми управління державою в умовах війни.

Повідомлення  4,904 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Нинішнє керівництво України не розуміє до кінця всієї серйозності проблеми управління державою в умовах війни з Російською Федерацією.

 Про це на своїй сторінці в facebook.пише відомий журналіст, головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

Image

Ми нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський здійснив поїздку на Донбас, де зустрівся з бійцями Збройних сил України.  Під час свого візиту Зеленський вручив військовим державні нагороди та подарунки, а потім пообідав разом з військовослужбовцями, похваливши солдатський раціон.

 У свою чергу, Бутусов розкритикував президента, назвавши його візит на позиції ВСУ "імітацією".  Журналіст зазначив, що верховний головнокомандувач української армії повинен підтримувати військовослужбовців своїми рішеннями і діями, а не фотосесіями з військовими і роздачею їм годинах: за словами Бутусова, фото Зеленського з військовими робляться заради підтримки рейтингу глави держави, а не для реальної допомоги військовим.

 Бутусов відзначає: президент України і його оточення взагалі нічого не зробили для забезпечення підрозділів Збройних сил України на Донбасі всім необхідним, включаючи керованими мінами і ракетами.

 Журналіст також акцентує увагу влади на необхідність виконання взятих на себе зобов'язань щодо забезпечення обороноздатності країни.  Однак в реальності, як зазначає Бутусов, з боку Офісу президента України можна спостерігати бездіяльність і безпорадність.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Бутусов про візит Зеленського в окопи на Донбасі: "Що ви зробили для ЗСУ? Нічого! Взагалі нічого!"
  • Vetalklimmix