Касьянов: "Путін нападе, глава Росії готовий ризикнути і зіграти по-крупному заради великої мети"

Ризик нового вторгнення армії Росії в Україну вкрай високий. Кремль готовий зіграти по-крупному, щоб поділити світ заново.

Повідомлення  19,808 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Росія, очевидного, готує велику вторгнення в Україну.  Для цього ВС РФ до кордонів підтягує бойову бронетехніку і живу силу.

 Таку думку висловив на своїй сторінці в facebook.відомий український волонтер і блогер Юрій Касьянов.

Image

 "Путін нападе", - написав експерт.

 Він уточнив, що у президента РФ є кілька причин для нового вторгнення в Україну.  Ескалація дозволить Кремлю відновити переговори зі Сполученими Штатами, повернути Київ під свій контроль, домовитися із Заходом про новому світопорядку і як результат зняти санкції.

 "Путін готовий ризикнути. Він старий, честолюбний маленький чоловічок. Саме такі найчастіше починають найстрашніші війни", - висловив думку експерт.

 Він запевнив, що в Москві не бояться ні посилення санкцій Заходу, ні прямого зіткнення з військами НАТО, які, на його думку, не будуть "вписуватися" за Україну.  Та й думка російського суспільства давно перестало хвилювати Кремль і якось впливати на його політику.

 "Чому бути, того не минути", - написав Касьянов.

 Він зазначив, що частина українців біжить від війни (хто на Захід, хто в Москву), частина буде тихо "партизанити".  Сам волонтер має намір чинити опір агресору.

 "Особисто я буду відстрілюватися до кінця", - констатував Касьянов.

За матеріалами dialog.ua.


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
2
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
1
EEW
1
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Касьянов: "Путін нападе, глава Росії готовий ризикнути і зіграти по-крупному заради великої мети"
  • Vetalklimmix