"Київ, Харків і Одеса під загрозою вторгнення", - Береза ​​готовий взяти автомат і приєднатися до армії Яроша..

Борислав Береза ​​вважає, що загроза нової війни з Росією більш ніж реальна. Він готовий зі зброєю в руках зустрічати окупанта.

Повідомлення  21,553 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Колишній депутат Верховної Ради Борислав Береза ​​вважає, що небезпека нового витка війни з Росією занадто висока.  Українцям варто готуватися.

 З такою заявою він виступив на своєму акаунті в facebook

Image

Береза ​​звернув увагу на те, що Міноборони України, Головне управління розвідки (ГУР), НАТО і Генштаб США в один голос б'ють на сполох через нарощування військового угруповання РФ поряд з українським кордоном.  Вони відкрито говорять про ризик повноцінного вторгнення відразу з трьох напрямів: з боку Білорусі на Київ, з боку анексованого Криму на Одесу, і з окупованого Донбасу на Харків.

 Війська НАТО приведені в повну бойову готовність в очікуванні нової "маленької переможної війни" РФ.  Зараз такий сценарій Кремль може розіграти, щоб відвернути увагу від падіння рейтингу Володимира Путіна, внутрішньої кризи і справи Навального.

 Той факт, що Пентагон відкрито заявив про військову підтримку Києва, також, на думку Берези, дуже небезпечний сигнал.  Вашингтон явно вважає загрозу ескалації вкрай високою.

 "Так, загроза війни більш ніж реальна. Так, Путін - вбивця і ме **** ец і може піти на це, щоб продовжити свою агонію у владі", - висловив думку колишній депутат.

 Він зазначив, що українцям варто реально оцінювати ситуацію, але не піддаватися панічним настроям.

 "Всьому дорослому чоловічому населенню, якому не байдужа Україна, треба бути готовими до того, щоб зі зброєю захищати свій будинок, Україна. І так, я теж візьму автомат і піду відбиватися ... Іншого варіанту немає ... Крім нас самих, ніхто нас не захистить"  , - написав Береза.

 Він уточнив, що при найгіршому сценарії готовий приєднатися до Української добровольчої армії Дмитра Яроша.

 Екс-депутат висловив надію, що до великої війни не дійде і Захід знайде важелі тиску на Кремль.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
1
LOVED
1
PURE
1
AW
1
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
5
ANGRY
0 Коментарі

  • "Київ, Харків і Одеса під загрозою вторгнення", - Береза ​​готовий взяти автомат і приєднатися до армії Яроша..
  • Vetalklimmix