Мирослав Гай: "Пане президенте, наберіться рішучості, вас підтримає вся Україна"

Волонтер Мирослав Гай закликав президента Володимира Зеленського більш жорстко протидіяти російської агресії на Донбасі.

Повідомлення  1,224 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Український волонтер Мирослав Гай в ефірі "5 каналу" звернувся до президента України Володимиру Зеленському з приводу загрози нового російського вторгнення.

 Його виступ транслювався на YouTube.

Image

Гай підкреслив, що загроза нової великої війни з Росією сьогодні дуже висока.  З його слів, РФ тільки на окупованому Донбасі сконцентрувала 80-тисячне військо з 900 танками.  Крім того, небезпеку становлять і дві батареї ППО ЗС Росії в включеному Криму і в російському Ростові-на-Дону.

 Крім того, РФ ще і почала стягувати до кордону України ракетні комплекси, які можуть завдавати ударів по всій території України.  Під загрозою штаби ВСУ, військові склади, критична інфраструктура.

 Він запевнив, що "армійський корпусу" ВС РФ в "Л / ДНР" не зможуть здобути перемогу над ВСУ, в яких чисельність військ перевищує 250 тисяч.

 "Але цього вистачить, щоб створити хаос і втрату управління. Особливо з депутатами, які під час виступу головнокомандувача дозволяють собі писати:" Пора валити з цієї країни ", - висловив побоювання волонтер.

 Він звернув увагу на те, що в останній своїй поїздці на лінію фронту Зеленський говорив про необхідність дотримуватися режиму перемир'я, незважаючи на загибель військових під снайперським вогнем ворога.

 "Це ж абсурд! (...) Ти, як Верховний головнокомандувач повинен дати наказ діяти превентивно, знищити ворога, давати адекватну відповідь всіма можливими силами і засобами. Зараз потрібно демонструвати впевненість", - сказав Гай.

 Він нагадав, що Захід демонструє потужну підтримку Україні перед обличчям російської агресії.  І цим, з його слів, треба користуватися.

 Волонтер безпосередньо звернувся до Зеленському.

 "Пане президенте ... перед обличчям агресії вас підтримають і ваші друзі, і недруги. Всі, хто мають проукраїнську позицію. Наберіться впевненості та рішучості. Вас підтримає весь український народ. Все, крім проросійської частини, медведчуків, яких я за українців не вважаю",  - запевнив Гай.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Мирослав Гай: "Пане президенте, наберіться рішучості, вас підтримає вся Україна"
  • Vetalklimmix