Наумович про скандальне рішення Путіна: "Можна розцінювати як подарунок українцям"

Путін зробив великий подарунок українцям, які тепер отримають можливість спокійно відпочити в Туреччині без присутності росіян.

Повідомлення  1,206 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Соцмережі активно коментують рішення російської влади закрити авіасполучення з Туреччиною, яке обернулося багатомільярдними збитками для росіян і туристичних агентств.

 При цьому в Україні також активно відреагували на новину і відзначили, що глава Кремля Володимир Путін зробив великий подарунок українцям, які тепер отримають можливість спокійно відпочити на курортах Туреччини без присутності росіян.

Image

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі facebook. повідомив український блогер Сергій Наумович.

 "Цифра дня: на загальну суму в 32 мільярди російських рублів (понад $ 400 млн) накупили путівок росіяни в Туреччину на найближчі місяці до 1 червня. Сума перерахована в якості передоплати від 50% до 100% вартості туру. Тепер велика частина цих грошей" піде  на користь телеглядачів ", адже польоти з РФ до Туреччини будуть заборонені через те, що Ердоган пропустив через свої протоки американські військові кораблі в сторону Чорного моря", - зазначив він.

 Наумович відзначив не тільки перспективу серйозних збитків для росіян, а й подарунок, який зробив Путін всіх українців, які планують провести травневі свята в Туреччині.

 "Природно, що туроператори передоплату повертати не будуть. Або добиратися своїм ходом, або по всьому світу з'явиться шквал пропозицій" гарячих путівок "до Туреччини. 90% російських туристів, які зробили таку передоплату, залишаться вдома. З огляду на, що українці вважають за краще відпочивати в тому числі  саме в Туреччині, то дане рішення ВВХ можна розцінювати як подарунок українцям. за рахунок пересічних росіян, зрозуміло: жителі РФ заплатили і в основному залишаться без відпочинку, а українці отримають хорошу знижку за рахунок північних сусідів. Нехай щастить!

 Черговий Вовкіна "удар по Воронежу" можна вважати успішно відбувся))), та ще й відпочинемо за викидними цінами.  # МногоХодовОчка ", - пише блогер.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
1
PURE
1
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Наумович про скандальне рішення Путіна: "Можна розцінювати як подарунок українцям"
  • Vetalklimmix