У РФ вчитель російської мови та літератури "полює" за "прострочкою" : "Це наш Путін нас до такого довів"

Живе на мізерну пенсію вчитель російської мови та літератури росіянка виживає за рахунок продуктів харчування, які магазини виносять на сміття

Повідомлення  678 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

У Росії вчитель російської мови та літератури змушена харчуватися простроченими продуктами, які викидає магазин.  Жінка з вищою освітою і значним стажем роботи отримує 10 800 рублів пенсії, на яку не може дозволити купити необхідні продукти харчування.

 Кадри публікує Twitter Діалог.UA.

Image

"У мене пенсія 10 тисяч 800 рублів. Це мізер. Маю вищу освіту. Часом знаєш, як прикро?! ... Ось і доводиться брати, а що робити? Я спочатку соромилася, знаєш, як соромно було. Ховалася. А зараз  думаю, я не краду ... і я не одна така. Це наш Путін нас до такого довів. Навіщо нам цей Китай, Туреччина. Ти всередині країни подивися - злидні! "  - обурена пенсіонерка.
 


Тим часом Кремль продовжує загрожувати війною Україні і збирається захищати інтереси російськомовних по всьому світу.  Величезні кошти на всі ці конфлікти витрачають з російського бюджету, замість того, щоб направляти гроші на соціальну сферу і розвиток.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • У РФ вчитель російської мови та літератури "полює" за "прострочкою" : "Це наш Путін нас до такого довів"
  • Vetalklimmix