Андрій Смолій - друзі вибачаюсь, але це терміново. Чому таке рішення прийняте зараз ? РНБО щойно наклало санкції на депутата від ОПЗЖ Козака та низку телеканалів Медведчука.

Андрій Смолій

Повідомлення  60,292 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

ТЕРМІНОВО!!
РНБО щойно наклало санкції на депутата від ОПЗЖ Козака та низку телеканалів Медведчука.

Зокрема, як випливає з додатку номер 2 Рішення РНБО від 2 лютого 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", вони накладаються на ТОВ «Нові комунікації» - телеканал ZIK, ТОВ «Новини 24» - телеканал NewsOne, та ТОВ «Телерадіокомпанія 112 Україна» - канал 112 Україна.

Санкції накладені на 5 років з сьогоднішнього дня, тобто пропагандистскі телеканали Медведчука мають бути вимкнені.

Чому таке рішення прийняте зараз?
Мої здогадки - робота нової адміністрації США Джо Байдена. Спочатку Дубінський-Деркач, тепер пропагандистські канали Медведчука/Путіна.
Схоже Зеленського добре притиснули: або цивілізований світ займеться ним особисто,або він буде робити хоч щось для унеможливлення скочування України в лапи Кремля.

А ще місяць назад я говорив - перемога Байдена в США це і масштабна допомога Україні проти «русского міра». І останні рішення є цьому яскравим підтвердженням.

І останнє: це дійсно перше рішення влади Зеленського за яке можна похвалити! Хоч і не без тиску громадськості та США.

Стежте за

Андрій Смолій

Image
Image

Твоя реакція?

7
LOL
2
LOVED
1
PURE
1
AW
1
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Андрій Смолій - друзі вибачаюсь, але це терміново. Чому таке рішення прийняте зараз ? РНБО щойно наклало санкції на депутата від ОПЗЖ Козака та низку телеканалів Медведчука.
  • Maestro