Через суддю Чауса назріває конфлікт між Україною та Молдовою: Кишинів хоче заарештувати українського дипломата - ЗМІ

МЗС Молдови просить зняти дипломатичний імунітет з військового аташе українського посольства. Конфлікт Києва і Кишинева розвивається через суддю Чауса.

Повідомлення  410 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Вчора, 13 квітня, стало відомо, що МЗС Молдови просить зняти дипломатичний імунітет з військового аташе українського посольства.  Конфлікт Києва і Кишинева розвивається через суддю Чауса.  Відзначається, що співробітника посольства підозрюють в причетності до викрадення судді Чауса.

 Про це повідомляється з посиланням на newsmaker

Image

Відзначається, що записка посла України в Молдові Марка Шевченко потрапила в ЗМІ.  У ній говориться, що Кишинів просить зняти дипломатичний імунітет з Сергія Сметанюка.

 Той працює військовим аташе в посольстві, проте його хочуть заарештувати за причетність до зникнення судді Миколи Чауса.

 Шевченко ж вважає, що молдавські органи, підконтрольні екс-президенту Додону і російській владі, намагаються налаштувати Майю Санду проти України, а щоб уникнути такого конфлікту, він пропонує організувати телефонні переговори з Володимиром Зеленським.

 Підкреслюється, що раніше українська сторона запевнила МВС Молдови, що Україна не має ніякого відношення до викрадення Чауса.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Через суддю Чауса назріває конфлікт між Україною та Молдовою: Кишинів хоче заарештувати українського дипломата - ЗМІ
  • Vetalklimmix