Єдиний українець потрапив до рейтингу 500 найбагатших людей світу: Bloomberg назвав прізвище

Аналітики агентства Bloomberg відзначають, що Ахметов зайняв в рейтингу 298-ю позицію з 500. Український мільярдер розбагатів до $ 8,4 млрд.

Повідомлення  1,043 Перегляди оновлено 6 місяці тому назад

Український бізнесмен Ринат Ахметов потрапив до рейтингу найбагатших людей світу і став єдиним українцем в світовому списку.  Про це повідомляє впливове американське інформаційне агентство Bloomberg.

 

Image

Аналітики агентства відзначають, що Ахметов зайняв в рейтингу 298-ю позицію з 500. Український мільярдер Ахметов в цілому заробив $ 8,4 млрд.

 "Найбагатша людина України володіє корпорацією" Систем Кепітал Менеджмент ", найбільшим промисловим конгломератом України. Компанія інвестує в металургію, видобуток корисних копалин і енергетику. Ахметов володіє енергетичною компанією" ДТЕК "і контролює 71,2% акцій" Метінвесту ", найбільшого виробника сталі  в країні ", - відзначають аналітики Bloomberg.

 Відзначимо, в списку Bloomberg Ахметов розташовується поруч з російським олігархом Олександром Абрамовим, на два рядки відставши від колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі.

За матеріалами dialog.ua

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Єдиний українець потрапив до рейтингу 500 найбагатших людей світу: Bloomberg назвав прізвище
  • Vetalklimmix