Добкін обіцяє Харкову "повернути свято 9 Травня рівно через рік": "Захистимо наші традиції"

Екс-нардеп, губернатор і мер Харкова записав де-факто передвиборний ролик, в якому пообіцяв жителям міста повернути все, як було раніше.

Повідомлення  3,249 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

Колишній народний депутат України від "Партії Регіонів", екс-губернатор Харківської області і мер Харкова Михайло Добкін записав ролик, присвячений 9 Травня.

 Відео політик опублікував на своїй сторінці в youtube.

Image

Судячи з усього, Добкін вирішив зіграти на почуттях ностальгії багатьох жителів Харкова за тим, як святкували 9 Мая раніше, років 10 тому, ще задовго до війни з Росією.  Тоді в місті проходили паради за участю військовослужбовців і техніки, на центральних вулицях міста звучала музика і були танці, а всіх бажаючих пригощали польовою кашею і "солдатськими 50 грамами" горілки.

 "Я пам'ятаю, як Харків зустрічав 9 Мая раніше. Це було справжнє свято. Свято Перемоги, весни, життя. Парад і музика, солдатська каша і фронтові 50 грамів, сміх дітей і сльози ветеранів. А зараз на площі порожньо: парад скасували, музика  замовкла, діти сидять по домівках, а про ветеранів забули ", - заявив Добкін.

 Проте політик пообіцяв харків'янам "вже рівно через рік повернути" святкування 9 Травня так, як це було раніше.  Відзначимо, що Верховна Рада України призначила вибори постійного міського голови Харкова на 31 жовтня поточного року, а значить, Добкін записав не так привітання до дня закінчення війни, скільки де-факто передвиборний ролик.

 "Ми не дамо відібрати цей день у нас. Захистимо наші традиції", - резюмував політик.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Добкін обіцяє Харкову "повернути свято 9 Травня рівно через рік": "Захистимо наші традиції"
  • Vetalklimmix