Експерт Юрій Федоров: "Загроза для України серйозніше, ніж в 2014 році. Це дуже погана ознака"

Європейські партнери України, швидше за все, не стануть допомагати сучасним летальним зброєю. США може допомогти не тільки технікою, а й живою силою.

Повідомлення  670 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Військово-політичний експерт, професор Празького муніципального університету Юрій Федоров обговорив можливий розвиток подій на сході України в ефірі TRT

 Говорячи про "грі м'язами" Кремля на кордонах України, експерт попередив, що ситуація може виявитися складніше, ніж здається на перший погляд.

Image

"З моєї точки зору, подібна загроза, може бути, навіть більш серйозна зараз, ніж в 204 році. Справа в тому, що так просто війська близько кордонів чужого держави не концентруються. Але справа не тільки в тому, що відбувається концентрація близько російсько-  українського кордону, я б ще відзначив, що в Крим перекинуто і там розпочато базування десантно-штурмової бригади з Волгоградської області. 56-а десантно-штурмова бригада, а це дуже погана ознака. Справа в тому, що такого роду з'єднання, війська, використовують  тільки і перш за все, я б сказав, для несподіваних наступальних операцій. Їх завдання захоплення плацдармів в глибині території потенційного противника, утримання цих плацдармів до тих пір, поки туди не будуть висаджені війська другого ешелону, повітряно-десантні частини або якісь інші "  , - сказав Федоров.

 За оцінкою експерта, підготовка Кремля до війни прийняла практичний характер.  Однак чи призведе це до реальної війні - залежить тільки від політичного рішення Москви.

 Федоров не виключив, що США в свою чергу можуть повторити сценарій Грузії від 2008 року, коли їм вдалося зупинити наступ армії РФ на Тбілісі.  12 з половиною років тому Вашингтон відправив свої літаки в столицю Грузії, попередивши Кремль, що поява на цій території військ РФ дорого обійдеться Росії.

 "Якщо російські війська перейдуть в великий наступ на території України, якщо війна вийде за межі зони вздовж лінії зіткнення, я думаю, що тоді ми можемо очікувати досить жорстких вже не заяв, а дій з боку США", - резюмував експерт.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Експерт Юрій Федоров: "Загроза для України серйозніше, ніж в 2014 році. Це дуже погана ознака"
  • Vetalklimmix