Фотоісторія з передової. Мале, замурзане, брудне кошеня десь на позиціях наших військових на Донбасі.

Повернись живим

Повідомлення  702 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

Мале, замурзане, брудне кошеня десь на позиціях наших військових на Донбасі.

Чи не у кожного військового, кому я розповідала про те, як сильно я люблю кошенят, є своя історія про котів на війні.

У одного була кішка Машка (ми про неї розказували якось), яку довелось довго лікувати й вдалось виходити на позиціях біля Водяного. Але за кілька місяців її вбило струмом.

Інший розказував про гарнющого білого здичавілого кота, який боявся підходити до людей. Лише чекав поки дадуть їсти та відійдуть від миски, інакше не приходив. Лише через деякий час наважився підійти. Та й те, мабуть, через холодний зимовий дощ – змерз, і приліз під накриття на позиції. А за якусь годин і заліз у спальник до мого друга.

Ще одне кошеня загинуло прямо на руках військового, врятувавши йому життя. У лютому 2015 року, коли за кілька годин до чергового перемир'я, наших військових обстріляли. Одна міна прилетіла тоді прямо туди, де жили хлопці. Осколки від неї прошили мале кошеня, яке лежало на руках в одного із захисників. Він був поранений, але вижив.

Пам'ятаю кожну історію, ніби її мені розказали вчора і точно знаю, що на війні є місце доброті. Вірю, що за кожним, іноді суворим, обличчям захисника, ховається дуже добре серце і справжня відданість. Вони готові захищати кожного від ворога, просто їм для цього потрібно знати, що і ми не осторонь: https://savelife.in.ua/donate/

Фото:

Сергій Сергієнко

Марина Соколова (Maryna Sokolova)

Фонд "Повернись живим"

Image

Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Фотоісторія з передової. Мале, замурзане, брудне кошеня десь на позиціях наших військових на Донбасі.
  • Maestro