Клімкін виступив проти приєднання США до "нормандського формату": екс-глава МЗС назвав несподівану причину..

Для врегулювання ситуації на Донбасі США можуть зробити більше, не приєднуючись до переговорів в "нормандському форматі".

Повідомлення  1,409 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

Колишній глава МЗС України Павло Клімкін виступив проти приєднання США до "нормандського формату", в рамках якого йде обговорення ситуації навколо окупованій частині Донбасу.

 Про це Клімкін написав на своїй сторінці в соціальній мережі facebook., пояснивши причину своєї думки, здивував користувачів.

Image

 За словами дипломата, на тлі стягування російської армії до кордонів України, Франція і Німеччина (учасники нормандського формату) виступили зі стандартним заявою і закликали сторони конфлікту до стриманості.  Однак подібні заяви не тільки не дають ніякого ефекту, а навпаки підстьобують Путіна грати далі на підвищення ставок.

 "Ось саме тому я не фанат приєднання США до" нормандського формату "", - написав дипломат.

 Клімкін пояснив, що, перебуваючи поза нормандських переговорів, Сполучені Штати виконують роль "поганого поліцейського", роблячи різкі і жорсткі заяви на адресу Росії, які набагато ефективніші.

 "Не потрібно США стримувати. Вони зможуть зробити щодо Донбасу більше, працюючи паралельно з" хорошими поліцейськими ". Не треба їх в один наряд", - вважає Клімкін.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Клімкін виступив проти приєднання США до "нормандського формату": екс-глава МЗС назвав несподівану причину..
  • Vetalklimmix