Кравчук розповів, як можна швидко вирішити питання Донбасу і Криму: "Потрібно випалити це ..."

Щоб вирішити питання Донбасу, необхідно "випалити" українську парламентську опозицію, яка постійно дивиться в бік Росії.

Повідомлення  1,017 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

Перший президент України Леонід Кравчук упевнений, що тільки в єдності парламенту можна вирішити питання Донбасу.  Але поки опозиція постійно озирається на Росію, цього не буде.

 Вчора, 3 червня, в прямому ефірі телеканалу "Україна 24" в програмі "Сьогодні ввечері" Леонід Кравчук розповів, як можна вирішити конфліктне питання на Донбасі.

Image

Глава ТКГ України Донбасом підкреслив, що тільки парламентська єдність допоможе вирішити цілий ряд питань, які стосуються встановлення миру на Донбасі.  І тільки політична єдність допоможе повернути Україні все раніше втрачені землі.

 На сьогоднішній день, на думку Кравчука, парламент поводиться як "лебідь, рак і щука".  При цьому дії деяких депутатів можна розглядати як "зрада батьківщині".

 Як приклад глава української делегації в ТКГ звернув увагу на польську опозицію.  Кравчук підкреслив, що представники опозиційної партії не їздять "в гості" до України або Німеччину, щоб консультувати з питань, як далі будувати свою країну.

 Представники партії ОТЗЖ часто їздять до Москви в гості до Путіна, щоб той їм розповів і показав, як побудувати "російську Україну".  Необхідно таке раз і назавжди "випалити" з політичної к4арти України, щоб після швидко вирішити питання об'єднання всіх втрачених земель під юрисдикцією Києва, заявив Кравчук.

За матеріалами .dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Кравчук розповів, як можна швидко вирішити питання Донбасу і Криму: "Потрібно випалити це ..."
  • Vetalklimmix