"Порошенко з Путіним домовилися по Маріуполю", - Гордон публічно звинуватив екс-президента

Відомий український журналіст Дмитро Гордон висунув серйозні звинувачення колишньому президенту України Петру Порошенко. Він запевняє, що той нібито планував віддати Росії Маріуполь.

Повідомлення  13,883 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Відомий український журналіст Дмитро Гордон висунув серйозні звинувачення колишньому президенту України Петру Порошенко.  Він запевняє, що той нібито планував віддати Росії Маріуполь.

 Гучна заява Гордон зробив ввечері 7 травня в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера".  Уривок був оприлюднений на youtube

Image

Журналіст нагадав, що в 2014 році на момент вторгнення військ РФ на Донбас ситуація в Україні була дуже важкою.  Армія була небоєспроможною, в керівництві України все ще залишалася велика кількість агентів впливу Москви з паспортами РФ.  Тоді, підкреслив Гордон, Україна врятували добровольці.

 "У момент, коли ВСУ виявилися небоєздатними, встали ці хлопці і затулили собою Україну. І це завжди треба пам'ятати", - підкреслив він.

 Захистили добровольці, в тому числі, Маріуполь, який, зі слів Гордона, нібито хотів здати тодішній президент України Петро Порошенко.

 "Маріуполь врятував полк" Азов ". Керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії ... Я знаю ... Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя. І 156 бійців" Азова "врятували  Маріуполь ", - заявив журналіст.

 Він підкреслив, що Україна повинна бути вдячна "Азову" за цей подвиг.

 "Ці хлопці під керівництвом Андрія Білецького врятували український Маріуполь від" ру *** ого світу "", - констатував Гордон.

 Порошенко звинувачення Гордона поки ніяк не прокоментував.

 Варто відзначити, що рівно 7 років тому штурмові групи "Азова" звільнили Маріуполь від російської окупації.  Вони увійшли в місто і в ході боїв зачистили ключові опорні точки проросійських сепаратистів.  Ніхто з мирних жителів не встав на захист найманців РФ.  Жертв серед цивільних, на щастя, не було.  Тоді загинули 6 найманців РФ, українські добровольці обійшлися тільки пораненнями.

За матеріалами dialog.ua

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
 


Твоя реакція?

0
LOL
1
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
2
BAD!
1
EEW
1
OMG!
3
ANGRY
0 Коментарі

  • "Порошенко з Путіним домовилися по Маріуполю", - Гордон публічно звинуватив екс-президента
  • Vetalklimmix