Росіяни просто" сипляться "", - Арестович назвав "слабку сторону" делегації РФ в ТКГ..

Делегація Росії на мінських переговорах розгублюється, коли щось йде не за її планом. Це її слабка сторона, запевняє Олексій Арестович.

Повідомлення  471 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

У російській делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Донбасом є дуже слабка сторона.  Україні вдається цей момент використовувати в своїх цілях.

 Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів речник української делегації на мінських переговорах Олексій Арестович.  Програма була опублікована на відеохостингу YouTube.

Image

Він зазначив майстерність глави делегації України Леоніда Кравчука.

 "Як працює Кравчук ... Ось я зрозумів, що таке" стара школа ". Людині за 80 років. Фантастична гнучкість, в хорошому сенсі слова. Миттєва оцінка ситуації у всій її складності, і відразу він дає вірну тональність. Він каже, давайте зробимо ось  так. І жодного разу він не схибив. він дуже спритно імпровізує. І росіян просто сипляться ", - зазначив Арестович.

 Він підкреслив, що з імпровізацією у росіян на переговорах "дуже погано".

 "Вони хороші планувальники. Вони блефують, розігрують певні сценарії. Вони завжди підготовлені ... Але їх традиційний недолік - невміння імпровізувати. У них дві позиції ... Або вони тиснуть, це дуже жорстка політика тиску. Або, коли вони стикаються з принциповою позицією, вони моментально  губляться ", - розповів речник української делегації.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Росіяни просто" сипляться "", - Арестович назвав "слабку сторону" делегації РФ в ТКГ..
  • Vetalklimmix