Розвідник про ескалацію на Донбасі: "Згадайте, як Гітлер напав на Польщу"

Тактика, вживана Росією на Сході України, схожа на те, як вели себе гітлерівці за часів фашистської Німеччини.

Повідомлення  7,211 Перегляди оновлено 2 місяці тому назад

Учасник бойових дій на Донбасі і бойовий офіцер Петро Недзельський вважає, що сьогодні Кремль щодо України реалізує тактику, дуже схожу на те, як поводилася гітлерівська Німеччина.

 "Згадайте, як Гітлер напав на Польщу. Була створена провокація, в польську форму були переодягнені німецькі солдати, офіцери Абверу, які нібито вчинили напад на прикордонну заставу німецьких військ, було вбито німецькі військовослужбовці. І Гітлер тоді на весь світ закричав, що це Польща  напала на них. Це стало підставою для агресії Німеччини проти Польщі і початку Другої світової війни. Це старе, як світ, але, на жаль, людство завжди постає на ті ж граблі ", - зазначив військовий в інтерв'ю" "Апострофу"

Image

Він згадав загибель хлопчика в "ДНР" і підкреслив, що подібні події використовуються пропагандистами для того, щоб прихильників агресії Росії проти України ставало більше.

 Недзельський вважає, що Київ правильно зосереджує увагу світової спільноти з приводу того, що відбувається на Донбасі.  За його словами, світові необхідно допомогти Україні для можливого запобігання провокацій з боку Кремля, які можуть бути найближчим часом.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
2
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Розвідник про ескалацію на Донбасі: "Згадайте, як Гітлер напав на Польщу"
  • Vetalklimmix