"Україна в НАТО, а ми доугрожалісь", - російський блогер розкритикував Путіна за провал по Україні..

Російський блогер заявив, що політика глави Кремля Володимира Путіна щодо України зазнала краху.

Повідомлення  14,051 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

На тлі появи інформації про плани України отримати ПДЧ і вступити в НАТО російський блогер зробив заяву про те, що політика глави Кремля Володимира Путіна щодо України зазнала краху.

 Кадри публікує Діалог.UA на своїй сторінці в соціальній мережі twitter.

Image

Після окупації Криму і вторгнення на Донбас у України не залишилося іншого шляху, крім як порвати усі зв'язки з Росією і встановити курс на інтеграцію північноатлантичні структури.

 За його словами, тепер в разі бойового конфлікту Путіну доведеться з'ясовувати стосунки з НАТО.

 "Україна зібралася в НАТО і правильно робить! А де ще шукати захист? А потім ми подивимося, як наш президент зможе чинити опір НАТО. Так, Лавров там вже смердить, що погано і незаконно. Так що Україна в НАТО, а ми доугрожалісь.  Не варто з друзями так поступати. Трясти м'язами, доводити, що ти краще ", - заявив він.

 Крім того, російський блогер додав, що, незважаючи на стратегічне значення Криму, окупація і анексія є протизаконними щодо суверенного і дружньої держави.

 "Друзі, українці - вони друзі. Я проти війни, проти анексії Криму. Я вважаю, це все неправильно. Є якісь плани стратегічні, що Крим нам потрібен, але якимись іншими шляхами. Але не війною", - заявив російський  блогер.

За матеріалами dialog.uaТвоя реакція?

1
LOL
0
LOVED
1
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
1
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • "Україна в НАТО, а ми доугрожалісь", - російський блогер розкритикував Путіна за провал по Україні..
  • Vetalklimmix