"Вітаємо на батьківщині": РФ віддала Україні в'язня Кремля Чернія після 7 років ув'язнення

Олексій Черній 7 років перебував у російській в'язниці за безпідставним звинуваченням у тероризмі, в п'ятницю він перетнув кордон з Україною.

Повідомлення  1,453 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

Росія віддала Україні ще одного політв'язня після 7 років перебування у в'язниці за помилковим вироком суду.

 Про це на своїй сторінці в facebook.повідомила уповноважений Верховної Ради України Людмила Денисова.

 Олексій Черній, уродженець Криму, до 2014 року працював викладачем Сімферопольського інституту культури, має вчений ступінь кандидата історичних наук.  У 2014 році він був засуджений окупаційним російським судом за безпідставним звинуваченням у тероризмі, разом з ним були засуджені Олег Сенцов, Геннадій Афанасьєв і Олександр Кольченко.

Image

Протягом 7 років Чернія незаконно утримували в декількох колоніях суворого режиму в Магадані, Москві і Ростові-на-Дону.  Останнім місцем його перебування була виправна колонія №15 міста Батайськ Ростовської області.

 Уже в п'ятницю, 7 травня, Чернія в супроводі озброєної охорони доставили до російсько-українському кордоні, передача відбулася на ділянці "Чертково-Мілове".

 "Вітаємо на батьківщині, Олексій", - написала український омбудсмен.  Крім того, Денисова подякувала консулів за роботу по супроводженню українця додому.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • "Вітаємо на батьківщині": РФ віддала Україні в'язня Кремля Чернія після 7 років ув'язнення
  • Vetalklimmix