Зеленський в привітанні з 9 травня сказав про подвиг теперішніх захисників України: "З 2014-го все стало інакше"

Сьогодні, 9 травня, Україна відзначає День перемоги над нацизмом. Президент Володимир Зеленський привітав зі святом, згадавши про трагічні сторінки історії.

Повідомлення  421 Перегляди оновлено 4 місяці тому назад

У День Перемоги Володимир Зеленський записав зворушливе привітання зі святом.  У своїй промові президент нагадав, що в будинку майже кожної української сім'ї є сімейне фото з ветераном або тим, хто не повернувся з Другої світової війни.

 "Що для нас перемога над нацизмом? Це подяка, яка не має кордонів, строків давності або географічного розподілу. Це пам'ять. Про її страшну ціну", - сказав глава держави.

Image

Під час Другої світової війни загинуло понад 8 мільйонів українців.  Кожен п'ятий наш співвітчизник не повернувся додому з фронту.

 Десятки років, від покоління до покоління батьки розповідали про цю страшну війну дітям, а дідусі та бабусі - своїм онукам.

 "На жаль, з 2014-го все стало інакше. Тепер діти розповідають батькам, дідусям і бабусям про військові дії і відображенні ворожих атак. Нехай героїзм наших предків дає силу новому поколінню українських військових, наших захисників", - сказав Зеленський.

За матеріалами dialog.ua


Твоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Зеленський в привітанні з 9 травня сказав про подвиг теперішніх захисників України: "З 2014-го все стало інакше"
  • Vetalklimmix