Зеленський: Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди "зелених чоловічків" не пустили.

Президент Володимир Зеленський вважає, що не допустив би окупації Кримського півострова в 2014 році, якби тоді очолював державу.

Повідомлення  5,159 Перегляди оновлено 8 місяці тому назад

Президент вважає, що не допустив би окупації Кримського півострова в 2014 році.

Президент Володимир Зеленський вважає, що не допустив би окупації Кримського півострова в 2014 році, якби тоді очолював державу.

Про це Володимир Зеленський в інтерв'ю програмі "Axios" на платформі HBO, Офіс президента.

Зеленський зазначив, що хоче бачити питання Криму на порядку денному переговорів у Нормандському форматі, що нині переживає період стагнації, та до якого президент хотів би долучити нового очільника США Джо Байдена.

Пряма мова: "Коли я приїхав на першу зустріч Нормандського формату, я не розумів, чому ми не говоримо про Крим. Всі партнери сказали, що Крим не є аджендою. І це була домовленість ще з колишнім президентом (Петром Порошенком). Тоді я запитав партнерів і Росію: "Назвіть той майданчик, де є адженда говорити про Крим. Чи ви хочете сказати, що ми повинні поставити хрест на Криму й не згадувати, що це наша територія? Я як новий президент цього не можу собі дозволити. Не хочу. І я це ніколи не прийму.

І вибачте, якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди "зелених чоловічків" не пустили. А якби не пустили туди "зелених чоловічків", то Росія не допомагала б сепаратистам і не була б на сході України. Тому формат такий повинен бути, я так вважаю".

Нагадаємо: Росія незаконно окупувала частину України - Кримський півострів - в 2014 році. При цьому країна, керована президентом Володимиром Путіним, не визнає незаконність своїх дій, заявляючи про "відновлення історичної справедливості".

РФ також використовує всілякі приводи для переслідування тих, хто засуджує її політику, навіть якщо це громадяни інших країн, включно з Україною, проти якої вона вже понад 6 років здійснює гібридну військову агресію.

У квітні 2014 року  під час прямої лінії президент РФ Володимир Путін вперше публічно визнав, що "зелені чоловічки" в Криму - це російські військові. 


Крим Президент Володимир Зеленський вважає що не допустив би окупації Кримського півострова в 2014 році якби тоді очолював державу. Джерело: Зеленський в інтерв'ю програмі "Axios" на платформі HBO  Офіс президента. Деталі: Зеленський зазначив що хоче бачити питання Криму на порядку денному переговорів у Нормандському форматі що нині переживає період стагнації та до якого президент хотів би долучити нового очільника США Джо Байдена. Пряма мова: "Коли я приїхав на першу зустріч Нормандського формату я не розумів чому ми не говоримо про Крим. Всі партнери сказали що Крим не є аджендою. І це була домовленість ще з колишнім президентом (Петром Порошенком). Тоді я запитав партнерів і Росію: "Назвіть той майданчик де є адженда говорити про Крим. Чи ви хочете сказати що ми повинні поставити хрест на Криму й не згадувати що це наша територія? Я як новий президент цього не можу собі дозволити. Не хочу. І я це ніколи не прийму. І вибачте якби я тоді був президентом ми б там всі вмерли в Криму але ми б туди "зелених чоловічків" не пустили. А якби не пустили туди "зелених чоловічків" то Росія не допомагала б сепаратистам і не була б на сході України. Тому формат такий повинен бути я так вважаю". Нагадаємо: Росія незаконно окупувала частину України - Кримський півострів - в 2014 році. При цьому країна керована президентом Володимиром Путіним не визнає незаконність своїх дій заявляючи про "відновлення історичної справедливості". РФ також використовує всілякі приводи для переслідування тих хто засуджує її політику зелені чоловічки Зеленський інтерв'ю "Axios Офіс президента

Твоя реакція?

0
LOL
3
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
1
ANGRY
0 Коментарі

  • Зеленський: Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди "зелених чоловічків" не пустили.
  • Roksolana