Жорсткі затримання в Росії потрапили на відео: люди кричали від болю під ударами електрошокерів..

Силовики жорстко розганяють мітинг на підтримку Олексія Навального в Санкт-Петербурзі. Проти мирних протестуючих почали застосовувати електрошокери.

Повідомлення  422 Перегляди оновлено 5 місяці тому назад

По всій Росії тривають мітинги на підтримку політв'язня Олексія Навального.  Силовики масово затримують мирних протестувальників.  Найжорсткіша ситуація спостерігається в Санкт-Петербурзі.

 Очевидці діляться в Мережі кадрами, як ОМОН б'є росіян на акції в підтримку Навального.

Image

 У Санкт-Петербурзі вчора проходив один з наймасовіших мітингів.  І якщо в Москві силовики діють стримано, то в "культурній столиці" був даний наказ жорстко придушувати акції.

 Очевидці повідомляють про масове застосування силовиками електрошокерів.  Один з таких інцидентів потрапив на відео.  Почалося з того, що молода людина почав безсторонньо відгукуватися про президента РФ.

 "Терпіти не можу дядька Володю. Мене звуть так само", - сказав він.  І тут на нього налетіли чотири силовика і збили з ніг.  Хлопець не пручався, але його почали бити електрошокером.  При цьому поліцейські кричали іншим учасникам протесту: "Не заважаємо працювати!".

 Накидаються, спочатку б'ють, потім застосовують електрошокер.  


Є також відео, на якому електрошокером б'ють в Санкт-Петербурзі дівчину, притуливши її до стіни.  Вона кричить від болю.


Число затриманих в Пітері залишається поки невідомим.  Судячи з усього, рахунок вже йде на сотні.  Автозаків не вистачає, і людей розвозять по поліцейських дільницях на рейсових автобусах.

За матеріалами dialog.uaТвоя реакція?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Коментарі

  • Жорсткі затримання в Росії потрапили на відео: люди кричали від болю під ударами електрошокерів..
  • Vetalklimmix